השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  פוזיט קופות ממוחשבות ופתרונות לעסקיםצור קשר
  https://www.posit.co.il/wp-content/uploads/2018/10/solbanner1.jpg

  מערכת BI

  דף הבית > מערכת BI

  מערכת BI

  אפליקציה חדשנית המקושרת ON LINE למערך הקופות של החברה.

  כל חשבונית שמבוצעת בקופה, משודרת באון ליין לשרתים שלנו ומשם למערכת BI.

  מערכת BI מאפשרת הצגת נתונים סיכומים ברמת היום הנוכחי או כל תקופת תאריכים נבחרת, ומציגה את הנתונים בצורה נוחה וברורה על כלל פעילות החנות או הרשת.

  את מערכת BI ניתן להפעיל על כל מכשיר נייד או נייח המריץ דפדפן.

  המערכת מאפשרת את הצגת הנתונים הבאים לכל תקופה נדרשת:

  • מחזור פעילות של החנות, ממוצע לעסקה, ממוצע פריטים לעסקה, מחיר פריט ממוצע
  • גרף "חום" המראה את השעות ה"חמות" בחנות לפי יחס של כמות עסקאות / מחזור עסקאות לשעה.
  • ניתוח תפוקת מוכרנים: מחזור מכירות של המוכרן, תפוקה לשעה, ממוצע מכירה ללקוח, ממוצע פריטים ללקוח
  • ניתוח מבצעים בחנות: מספר מימושים של המבצע, ניתוח של המבצע לכל הרשת, ניתוח ההנחה האמיתית שניתנה במבצע.
  • יעדים: הגדרת יעדים חודשים לחנות + בדיקת עמידה ביעדים

   

  מערכת BI

   

  אז אחרי שהבנו בקצרה מה מערכת BI מבצעת בואו נרחיב בקצרה

  מערכת בינה עסקית היא פיתוח טכנולוגיה מתקדם, אשר מאפשר לבית העסק שלכם לקבל בכל רגע נתון מידע מקיף ומשמעותי אודות בית העסק, מידע אשר מוביל להתייעלות ושיפור הפעילות העסקית בטווח המיידי ובטווח הארוך גם יחד.

  המידע אותו יודעת מערכת הבינה העסקית לספק הוא בין היתר את המידע המקיף אודות ההיסטוריה העסקית של בית העסק הספציפי אודותיו מדובר, מידע עכשווי ותחזית עתידית בכל הנוגע להתנהלות ולפעילות העסקית.

  לאחר שכל המידע מתקבל והוא מונח אל מול העניים של בעל העסק, הוא יכול לצפות ולמצוא דפוסים משמעותיים בעסק ולנהלו באופן מקצועי יותר. המערכת יודעת להפיק דוחות מותאמים אישית כך שקבלת ההחלטות הניהוליות תהיינה מדויקות מאוד ויובילו את העסק להתייעלות ושיפור משמעותי.

  תהליך עבודה

  על מנת לעבוד עם מערכת BI איכותית ומקצועית, יש לקחת בחשבון את תהליכי העבודה הנדרשים ובין היתר: יש להגדיר את כל המידע הרלוונטי בו נכון להשתמש במערכת – יש למפות את הנתונים של הארגון אותם המערכת תנתח לאחר שתיבנה – המידע יכול להיות פנים או חוץ ארגוני. לאחר מכן יבנה מאגר נתונים , יבוצע ניתוח של הנתונים, יפולחו בעלי התפקידים .

  בשלב הגדרת בעלי התפקידים יוחלט מי יקבל את הדיווחים ואת פלט המערכת ובאיזו תצורה הם יקבלו זאת (גרפים / טבלאות / עוגות ועוד). חשוב מאוד להבין כי בשלב התאמת המערכת לארגון, יש לעבוד בשיתוף פעולה מלא ולדייק את הצורך ואת מטרות הארגון.

  מערכת BI

  יתרונות

  כל עוד בחרתם להתקדם למערכת בינה עסקית הרי שאתם מבינים עד כמה היא חשובה ואתם מכירים בתועלות שלה. כדי לחדד לכם עד כמה הצעד שאתם עושים הוא נכון ויעיל, העלנו על הכתב מספר יתרונות ברורים ובין היתר:

  • הארגון שלכם לאחר הטמעת ועבודה עם המערכת הופך לארגון הרבה יותר חכם נקודה. את ההחלטות לא תקבלו מתוך אינטואיציה ובליל של מסמכים שפזורים על שולחנכם, את ההחלטות אתם מקבלים מתוך דוחות אותן פולטת המערכת שתוכננה בקפידה והותאמה לעסק שלכם.
  • הנתונים אותם אתם מקבלים הם נתוני אמת אשר מתבלים בכל נקודת זמן שאתם דורשים / רוצים / צרכים.
  • המערכת שלכם לא יוצאת לחופש / לא מתפטרת ולא נעלמת בוקר בהיר אחד, היא תמיד שם כדי להעניק לכם את המידע לו אתם זקוקים ללא תלות בבעלי מקצוע / עובדים בחברה. אתם יכולים לצפות בכל הארגון ופעילותו במקום אחד
  • תצוגה אינטראקטיבית שלא תגרום לכם לפהק – כל הנתונים מגיעים בלחיצת כפתור ובתצורה המועדפת עליכם.

   

  מערכת BI

  אז איך מתקדמים?

  אם אתם מפחדים משלבי ההתקנה וההטמעה קחו בחשבון כי מערכת BI יכולה להיות מותקנת תוך שעה אחת בלבד ותוך מספר ימים (אם לא שעות), אתם יכולים להבחין בהבדל. לאחר שתתרגלו לעבוד עם המערכת לא תצליחו להבין איך תפעלת עסק לפניה.

   

  צרו עימנו קשר, ואנחנו נדאג להתאים עבורכם את הפתרון האולטימטיבי לעסק שלך. למעבר לעמוד צור קשר לחצו כאן.

   

  box1 box2