השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  פוזיט קופות ממוחשבות ופתרונות לעסקיםצור קשר
  מכשיר סליקה נייד

  מערכת
  קופה ניידת

  קופה ניידת

  קופה ממוחשבת ניידת נוחה וקלה לשימוש ולתפעול, בעלת ממשק משתמש פשוט ברור ונקי. המערכת תוכננה מראש לעבודה גם על מחשבים וגם על טאבלטים במהירות ובקלות.

  קופה רושמת מאפשרת לבית העסק בין היתר לחייב את הלקוח בתוך בית העסק אך מה קורה בפעמים בהם המכירה מתבצעת מחוץ לבית העסק? האם גם אז יכולה הקופה הרושמת הנייחת לשמש באותו האופן? בדיוק לשם כך נועדה הקופה הניידת. הקופות הרושמות זקוקות לשולחן אשר מהווה הדלפק של הקופאי, הן זקוקות לחשמל על מנת שימשיכו לעבוד בצורה רציפה והן זקוקות על פי רוב לכבלים אז כיצד אפשר להוציא אותן מהחנות? אי אפשר אך מנגד ניתן לרכוש / לשכור קופה ניידת שתאפשר יציאה מהחנות.

  box2
  box1 box2

  רוצה לדעת עוד על המוצר ?

  • קופות ממוחשבות לעסק

   חווית משתמש פשוטה

   קופה ניידת נוחה וקלה לשימוש ולתפעול, בעלת ממשק משתמש פשוט ברור ונקי. המערכת תוכננה מראש לעבודה גם על מחשבים וגם על טאבלטים במהירות ובקלות.

   קופות ממוחשבות לעסק
  • קופה ממוחשבת למינימרקט

   הקופה עובדת בדפדפן

   קופה ניידת עובדת בדפדפן, אינה מצריכה חומרה ייעודית, רשיונות תוכנה או שרתים, ונותנת לך, בעל העסק, שקט.

   למרות שהקופה עובדת בדפדפן, הקופה מאפשרת עבודה מלאה גם כאשר אין אינטרנט.

   אותה תוכנת קופה יכולה לרוץ על כל קופת Windows או Android המריצה Chrome Google.

   קופה ממוחשבת למינימרקט
  • קופה ממוחשבת למסעדה

   קופה חכמה וחדשנית

   קופה ניידת מבוססת ענן ובעלת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת גמישות רבה בממשקים.

   כל עסקה מגובה Online לענן ומאפשרת שחזור עסקאות מלא בעת הצורך.

   קופה ניידת נתמכת באופן מלא ב EMV.

   תוכנת הקופה מתעדכנת באופן שוטף ואוטומטי.

   תוכנת הקופה בעל יכולות מתקדמות ומובילות בתפעול הקופה ובממשק מערכת הניהול

   קופה ממוחשבת למסעדה
  • קופה רושמת מאובטחת

   בעלת מידע מוצפן

   כל המידע במערכת הקופה מוצפן כמו באתרי הסחר הגדולים בעולם.
   המערכת עומדת בתקני האבטחה המחמירים ביותר.

   קופה רושמת מאובטחת
  • קופה רושמת ממוחשבת

   מחוברת אונליין
   למערכת- BI

   קופה ניידת עם אפליקציה חדשנית המקושרת Online למערך הקופות של החברה.

   כל חשבונית שמבוצעת בקופה, משודרת באון ליין לשרתים שלנו ומשם למערכת ה BI.

   מערכת ה BI מאפשרת הצגת נתונים סיכומים ברמת היום הנוכחי או כל תקופת תאריכים נבחרת, ומציגה את הנתונים בצורה נוחה וברורה על כלל פעילות החנות או הרשת.

   את מערכת ה BI ניתן להפעיל על כל מכשיר נייד או נייח המריץ דפדפן.

   קופה רושמת ממוחשבת

  כך עובדת הקופה הניידת

  קופה ניידת היא הלכה למעשה אפליקציה מותאמת למכשיר קטן ונייד עם פונקציונליות מלאה ממש כמו קופה רושמת רק ללא צורך במקום קבוע. ממש כמו קופה רגילה, אפשר  לבצע חיובים דהיינו למכור ללקוחות מוצרים / שירותים מחוץ לחנות.

  יש חנויות אשר מוסיפות קופות ניידות בנוסף לקופה הראשית. כך ניתן למכור מכל מקום בתוך החנות ולמנוע היווצרות תורי ענק ותסכולים מצד הלקוחות.

  האלמנטים / הפיצ'רים שמרכיבים את הקופה הרושמת ניידת

  על מנת להיות סמוכים ובטוחים שאתם מבצעים את הרכישה הנכונה לבית העסק שלכם, כדאי שתכירו את האפשרויות של הקופה הניידת. האפליקציה מאפשרת לבצע מכירה, לקרוא כרטיסי אשראי, אפשר לחבר מגירת כסף ובדרך כלל יש מדפסת טרמית אינטגרלית עבור הדפסת קבלות ללקוח.

  • מגירת הכסף – בקופה רושמת היא חלק בלתי נפרד, אך בקופות ניידות זוהי אופציה שניתנת להוספה. זוהי הלכה למעשה קופסה אשר בתוכה אנחנו מניחים את המטבעות ואת השטרות שקיבלנו מהלקוח כמו גם שוברי האשראי שסלקנו. הקופסא / מגירה סגורה במפתח והיא תפתח רק כאשר התשלום יתקבל.
  • מדפסת – המדפסת הינה מדפסת טרמית, בדרך כלל אינטגרלית בתוך המכשיר הנייד באמצעותה אנו יכולים להפיק ללקוחות שלנו קבלות – על כל מכירה אותה תבצעו ללקוח ספציפי, תפיקו קבלה / חשבונית.
  • קורא כרטיסי אשראי – הקופה הניידת מאפשרת לכם להעביר את כל סוגי האשראי ובדגמים החדשים התומכים EMV גם ללא מגע (Contactless) ואף ארנקים דיגיטליים כגון ApplePay, Google Pay
  • באמצעות התוכנה אתם יכולים לבחור כל מוצר / פריט אותו אתם מוכרים ללקוח ולנהל לקוחות.

  הקופה הניידת מאפשרת לכם להתנהל הרבה יותר טוב בבית העסק שלכם וכפועל יוצא למנף את בית העסק ולהגדיל לעיתים משמעותית את הרווח של בית העסק. כדי להבין עד כמה השיפור אפשרי, ריכזנו עבורכם מספר נקודות ובין היתר : צמצום תורים בעסק – גם אם אתם נמצאים בתוך העסק והתורים משתרכים אתם יכולים להפעיל את האפליקציה / הקופה הניידת ולחייב את הלקוחות בתור ובכך להפיק את שביעות רצונו כדרך אגב. במקביל אתם יכולים להסתובב בתוך החנות ולחייב לקוחות עוד לפני שהם הגיעו לתור בקופה וכמובן שאתם יכולים לצאת איתה אל אזורים מחוץ לחנות ובין היתר אם אתם מוכרים את המוצר / השרות שלכם בכנסים, באירועים בתערוכות ובכלל.

  כמה עולה שרות קופה ניידת

  התשובה אינה חד משמעית משום שכל חברה עתידה לבקש את הסכום אותו היא רוצה לעצמה. כדי להיות בטוחים אם אתם משלמים את המחיר ההוגן, כדאי שתערכו סקר שוק במסגרתו תבחנו את המחיר הממוצע אל מול הפונקציות שמעניקה לכם הקופה הממוחשבת הניידת. על פי רוב האפליקציה מבוססת על מערכת האנדרואיד כך שאתם יכולים לשלוט בה באופן מלא ולא להיות כבולים לחברה ספציפית לרבות אפל. לרוב תוכלו לרכוש את המכשיר באחת משני הדרכים , רכישה חד פעמית או שכירות המכשיר דהיינו בכל חודש תשלמו כנגד השימוש דמי שכירות קבועים וידועים מראש עד אשר תקבלו החלטה אחרת (לסיים שימוש ו/או לרכוש מכשיר).

   

  box1 box2
  box1 box2

  פיצ׳רים נוספים

  • קופה ניידת עם ניהול מבצעים חכמים
  • קופה ניידת עם ניהול מועדון לקוחות מלא
  • מלאי מטריציוני רישתי ב-Online
  • תמיכה במערכת משקלים
  קופה רושמת
  • קופה ניידת עם ניהול מלאי / מכר ברמת ספק / מחלקה
  • שעון נוכחות
  • עסקאות רב מטבעיות
  • קופה ניידת עם תמיכה בלקוחות הקפה

  שאלות בנושא קופה ניידת

  מהי קופה ניידת?

  קופה ניידת היא מוצר פופולארי מאוד אשר שכיחותו גוברת בשנים הארונות בקצב מסחרר. הקופה הניידת מאפשרת לעבד תשלומים בכרטיסי אשראי מכל מקום ובכל זמן – ולא רק במסגרת בית העסק עצמו. החיסכון והבשורה אותם טומנות בחובם הקופות הניידות, הם לא פחות מבשורה עבור בתי העסק וזאת הודות לעובדה שאין צורך להמתין ללקוח שיכנס לחנות או להשקיע בציוד יקר. קופות ניידות נמצאות בשימוש אצל בתי עסק רבים ומעניקות פתרון מושלם עבור בית העסק שחייב כי הקופה שלו תהייה ניידת וגמישה.

  מהם היתרונות של קופה ניידת?

  העולם שלנו מתקדם בצעדי ענק והטכנולוגיה הופכת לפורצת דרך. אחד מהמוצרים החשובים ביותר הוא הקופה הניידת. לקופה ניידת יש יתרונות רבים, בין היתר:

  • אבטחה – אבטחה מלאה עבור כלל העסקאות המבוצעות באמצעות הקופה
  • מהירות - עיבוד תשלום מהיר
  • נוחות וידידותיות - נוחות מקסימלית עבור הלקוחות ובית העסק
  • קדמה - ייתור ההכרח בהזנת פרטי האשראי ומעבר לסליקה מהירה

  כיצד קופה ניידת יכולה להועיל לעסקים קטנים?

  הקופה הניידת מועילה לכל בית עסק בדרכים רבות ומגוונות, בין אם מדובר על חיסכון כספי (ייתור הצורך לרכוש ציוד יקר) לבין אם מדובר על רווח גבוה יותר הודות לעובדה שמדובר ביכולת של בית העסק להציע מגוון רחב של תשלומים עבור הלקוחות.

  מהן השיטות המומלצות לשימוש בקופה ניידת?

  קופות ניידות הופכות פופולאריות יותר ויותר ברחבי העולם. הקופות מאפשרות לבעלי העסקים לבצע עסקאות תוך כדי תנועה.

  כיצד אוכל לבחור את הקופה הניידת הטובה ביותר עבור העסק שלי?

  הקופה הניידת היא למעשה טכנולוגיה המאפשרת לך כבעל עסק לבצע עסקאות, לגבות תשלומים, להעניק שירות לקוחות טוב יותר והכל לצד חיסכון משמעותי בעלויות. ישנם לא מעט גורמים עליהם יש לחשוב ולקחת בחשבון טרם בחירת הקופה הניידת הטובה והנכונה ביותר עבורך ועבור העסק שלך, להלן מספר גורמים:

  • מה הצרכים שלך מהקופה הניידת
  • האם צריך שהקופה תכלול מדפסת לקבלות
  • האם צריך שהקופה תכלול בורק ברקוד
  • מה עלות הקופה

  השתכנעת ?
  תתחיל לייעל את העסק שלך

  צור עימנו קשר, ואנחנו נדאג להתאים עבורך את הפתרון האולטימטיבי לעסק שלך

  דבר איתנו